Sezin Akademi Giriş

Sezin ailesi olarak sürekli eğitim anlayışımızı işimizin kalitesi için bir gereklilik olarak görüyor ve ailemizin her üyesi için sürekli mesleki ve kişisel gelişimi işimizin sürekliliği için bir şart olarak görüyoruz. Sezin Akademi birimimiz devamlı olarak çalışma arkadaşlarımızın gelişimi için en uygun çözümleri geliştirmek ve çalışan-şirket entegrasyonunun sürerliliğini sağlamaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Sitemizdeki Sezin Akademi sayfasından ise tüm çalışma arkadaşlarımız güncel olarak yüklenen mesleki ve kişisel gelişim videoları ile sürekli ve güncel eğitimlerini sağlayabilirler.

Sezin Akademiye giriş, Sezin İnsan Kaynakları birimi tarafından çalışanlarımıza verilen kullanıcı adı ve şifreler ile sağlanmaktadır.

(Sezin Akademi sayfasında bulunan tüm içerikler yalnızca Sezin Tıbbi Görüntüleme ve Kalp Merkezi San. ve Tic. Ltd. Şti. çalışanlarının ulaşımına açık olup, izinsiz olarak kopyalanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır.)

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com