Biz Kimiz?

Sezin Tıbbi Görüntüleme Ve Kalp Merkezi Limited Şirketi 2003 yılında kurulmuştur. İlk faaliyet konusu Radyoloji Hizmet Alımı, Kardiyoloji Dal Tıp Merkezi ve Kalp Damar Cerrahi Hizmet alımı olmuştur. 2008 yılına kadar daha çok Kardiyoloji ve Kalp Damar cerrahisi Hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamız, Radyoloji alanında büyüme kararı almış olup bu tarihte Tıp Merkezi de dâhil olmak üzere Kalp/Kardiyoloji/Tıp Merkezi yatırımı satılarak, sadece Radyoloji alanında yoluna devam etmektedir.

2019 tarihi itibari ile 15 Şehirde,  toplam 37 Hastanede, 5 Bölge Müdürlüğü ve 270 çalışanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.  

Sağlık Bakanlığı’nın ülke genelinde ihale ettiği en büyük Görüntüleme ve Raporlama hizmetlerini hâli hazırda başarı ile devam ettirmektedir. Bu ihale kapsamında 20 Radyoloji Hekimiyle birlikte merkezlere zamanında ulaştırılan raporlar FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı olup, görüntü kaybı asla oluşmamaktadır. Tüm hasta verileri ISO27001:2013 Dicom 3.0 ile transfer edilen Hasta Bilgi ve Görüntülerinin ve Teleradyoloji sistemi ile Aktarılan Verilerin güvenliğinin sağlanması belgemiz kapsamında, gerekli şartlar altında muhafaza edilmektedir.

Sektörde sürekli yenilikleri takip eden ve uygulayan şirketimiz Bilgisayarlı Tomografi cihazlarında hastalara verilen Radyasyonu azaltmak amacı ile bir proje çalışması yaparak bu konuda ülkemizde bir ilk olmuştur. Yapılan çalışmalar Avrupa Radyoloji Birliği (ESR) tarafından incelenmiş, denetlenmiş ve Türkiye’de bir ilk olarak EuroSafe Belgesi (Düşük Dozda çekim kalite ve Kriterlerinin sağlandığını gösterir Kalite Belgesi) almıştır.  

Yukarıda belirtilen Kalite sistem belgeleri haricinde şirketimiz ISO9001:2008 Radyoloji Görüntüleme Hizmetlerinin Sunumu Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO14001:2004 Radyoloji Görüntüleme Hizmetleri Çevre Yönetimi belgelerine sahiptir.

Saygılarımızla…

Yılların verdiği tecrübe ve geniş çalışan kadrosu ile sizlere hizmet vermenin gururunu ve onurunu yaşıyoruz.

15Şehir
5Bölge Müdürlüğü
37Hastane
270Personel

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com