İşe Alım Süreci

 • Sezin’de merkezi olarak kararlaştırılmış, liyakat odaklı, ortak işe alım süreci belirli standartlarla uygulanmaktadır. Süreçte en çok dikkat edilen kriterler teknik donanım, başvurulan konum ile alakalı bilgi, beceri ve kabiliyet ve tecrübe olarak sıralanabilir. İşe alım sürecimiz boyunca bireyselci bakış açısından ziyade, şirket değerlerimize odaklanıp yeni çalışma arkadaşımızın şirket değerlerimiz içinde uyumlu çalışıp çalışmayacağının sorgulamasını yapıyoruz.
 • Süreç boyunca adaylarımız ilgili portallar üzerinden işe alım süreçleri ile alakalı olarak bilgilendirilmektedir. Değerlendirme süreci sonunda şirketimiz tarafından aday çalışma arkadaşımıza teklif yapılır ve kabulü durumunda bünyemizde yerini alır. Bazı durumlarda ise, aday bilgileri Kişisel Verilen Korunması Kanunu’na uygun olarak güvenlikli şirket sunucularımızda ileride kendisi için doğabilecek kariyer fırsatlarında kullanılmak üzere saklanır.

Kariyer Olanaklarına Başvurabilecekler:

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com