Ücret Yönetimi ve Yan Haklar

 • Sezin Tıp uzun ve orta vadeli hedeflerine yaraşacak biçimde insan odaklı yaklaşımı ile uyumlu ücret sistemini uygulamaktadır. Ücret sistemimiz, en değerli sermayemiz olan insan kaynağını şirket bünyesine kazandırmak üzere tasarlanmıştır.
 • Ücret yönetimi proje büyüklüğü ve performans göstergeleri baz alınarak yapılmaktadır. Amaç yüksek performansı ödüllendirmek ve bunun sürekliliğini sağlamaktır.
 • Çalışma arkadaşlarımıza yemekhane ticket uygulaması ile öğlen yemek hizmeti sağlanmaktadır.
 • Belirli bölgelerdeki çalışanlarımız için lojman hizmeti sağlanmaktadır. Ayrıca, pozisyonu gereği yoğun seyahat etmek durumunda olan çalışanlarımız için de bulundukları bölgede kendilerine otel hizmeti sağlanmaktadır.
 • Çalışanlarımızın iş yerine ulaşımlarını kolaylaştırmak amacı ile proje bölgelerimizde servis hizmeti sağlanmasının yanı sıra, belirli pozisyonlardaki çalışma arkadaşlarımıza da araç tahsis edilmiştir. Ayrıca, belirli durumlarda çalışanlarımızın şahsi araçlarını kullanmaları durumunda yakıt desteği de sağlanmaktadır.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com