Biz Kimiz ?

Sezin Tıbbi Görüntüleme Ve Kalp Merkezi Limited Şirketi

2003 yılında kurulmuştur. İlk faaliyet konusu Radyoloji Hizmet Alımı, Kardiyoloji Dal Tıp Merkezi ve Kalp Damar Cerrahi Hizmet alımı olmuştur. 2008 yılına kadar daha çok Kardiyoloji ve Kalp Damar cerrahisi Hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamız, Radyoloji alanında büyüme kararı almış olup bu tarihte Tıp Merkezi de dâhil olmak üzere Kalp/Kardiyoloji/Tıp Merkezi yatırımı satılarak, sadece Radyoloji alanında yoluna devam etmektedir.

2022 tarihi itibari ile 18 Şehirde, toplam 39 Hastanede, 7 Bölge Müdürlüğü ve  364 çalışanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sağlık Bakanlığı’nın ülke genelinde ihale ettiği en büyük Görüntüleme ve Raporlama hizmetlerini hâli hazırda başarı ile devam ettirmektedir. Bu ihale kapsamında 20 Radyoloji Hekimiyle birlikte merkezlere zamanında ulaştırılan raporlar FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı olup, görüntü kaybı asla oluşmamaktadır. Tüm hasta verileri ISO27001:2013 Dicom 3.0 ile transfer edilen Hasta Bilgi ve Görüntülerinin ve Teleradyoloji sistemi ile Aktarılan Verilerin güvenliğinin sağlanması belgemiz kapsamında, gerekli şartlar altında muhafaza edilmektedir.

Sektörde sürekli yenilikleri takip eden ve uygulayan şirketimiz Bilgisayarlı Tomografi cihazlarında hastalara verilen Radyasyonu azaltmak amacı ile bir proje çalışması yaparak bu konuda ülkemizde bir ilk olmuştur. Yapılan çalışmalar Avrupa Radyoloji Birliği (ESR) tarafından incelenmiş, denetlenmiş ve Türkiye’de bir ilk olarak EuroSafe Belgesi (Düşük Dozda çekim kalite ve Kriterlerinin sağlandığını gösterir Kalite Belgesi) almıştır.

Yukarıda belirtilen Kalite sistem belgeleri haricinde şirketimiz ISO9001:2008 Radyoloji Görüntüleme Hizmetlerinin Sunumu Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO14001:2004 Radyoloji Görüntüleme Hizmetleri Çevre Yönetimi belgelerine sahiptir.
Saygılarımızla…

EKİBİMİZ

Her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.
  • Akdeniz Bölge Müdürlüğü
  • Genel Müdür Yardımcısı
  • İnsan Kaynakları
  • İstanbul Bölge Müdürlüğü
  • Konya Bölge Müdürlüğü
  • Muhasebe / Finans
  • Teknik Servis Departmanı
  • Tüm Departmanlar

Serhat ELMAS

İstanbul Bölge Müdürü

Ali Barış ERDEM

Konya Bölge Müdürü

İbrahim KARGIN

Biyomedikal Mühendisi

Özcan TANRIVERDİ

Biyomedikal Teknikeri

Adem ÖZTÜRK

Akdeniz Bölge Müdürü

Durmuş SİPAHİOĞLU

Genel Müdür Yardımcısı

Gözde İYİDÖNER

Muhasebe ve Finans Müdürü

Miyase BİÇER

İnsan Kaynakları Uzmanı

Zehra Nur MIZIRAK

Biyomedikal Mühendisi